İskenderun’da Uluslararası Yapay Zeka Konferansı

İskenderun Teknik Üniversitesinde Uluslararası Yapay Zeka Konferansı

15 – 17 Kasım tarihleri arasında İskenderun Teknik Üniversitesinde Endüstri 4.0’a Doğru Uluslararası Yapay Zeka Konferansı düzenlenecek.

 
İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli‘nin ev sahipliğinde, İskenderun Teknik Üniversitesi ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ortaklığı ile düzenlenecek olan konferansta, yapay zeka alanında Türkiye’de otorite kabul edilen konuşmacılar ve katılımcılar bulunuyor.

Dokuz Eylül Üniversitesinden Prof. Dr. Adil BAYKASOĞLU, Marmara Üniversitesinden Prof. Dr. Ercan ÖZTEMEL, Karatay Üniversitesinden Prof. Dr. Novruz ALLAHVERDI ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesinden Dr. Yalçın İŞLER‘in konuşmacı olarak katılacağı konferans, hem akademik hem de endüstri için bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır.

Konferans detaylarına linkten ulaşabilirsiniz. 

İskenderun’da uluslararası bir konferansa ev sahipliği yapan İskenderun Teknik Üniversitesi’ne ve Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Türkay Dereli‘ye teşekkür ediyoruz.

hakkında admin

Başka Neler Var

İskenderun’da Sportif Olta Balıkçılığı Yarışması

İskenderun Teknik Üniversitesi sponsorluğunda 4 Kasım Pazar günü “9. Geleneksel Sportif Olta Balıkçılığı Yarışması” İskenderun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir