İskenderun Düğün Davet Etkinlik Ramona
İskenderun Düğün Davet Etkinlik Ramona

İSKENDERUN’DA DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Baharın yaklaşmasıyla birlikte evliliğe adım atacak çiftlerin düğün, nişan ve özel günlerini dostlarıyla kutlayacakları mekan arayışları da artış gösterdi.
Mükemmel bir organizasyon için tüm çiftler en uygun mekanı bulma arayışındalar. İskenderun’un son 25 yılına damga vurmuş Ramona da bunlardan biri. Daha önce tekstil alanında faaliyet gösteren “Ramona”, ikinci nesil emanetçileriyle düğün, nişan, kına, diğer toplantı ve etkinlikler için İskenderun ve Arsuz ilçelerinde hizmet sunmaya devam ediyor. Kır bahçesi konsepti ve İç mimar Umut Zorlu’nun tasarımı ile farkındalık yaratan “Ramona” özel günlerinizi kutlamak için mükemmel bir alternatif haline gelmiş durumda. Tasarımının dışında Ramona’nın işletmeciliğini de yapan Umut Zorlu ile mekan hakkında kısa bir söyleşi yaptık.

Kır bahçesi konseptini yaptığınız tasarımlarla çok farklı bir noktaya getirmişsiniz.
Bize Ramona hakkında bilgi verebilir misiniz?

İskenderun ve Arsuz bildiğiniz üzere hava koşulları sebebiyle kır düğünlerinin en fazla ilgi gördüğü yer.
İnsanların ılık yaz günlerinde açık havada eğlenmelerini düşündüğümüz için “Kır Bahçesi” konseptini tercih ettik. Tasarımlarımızda ve verdiğimiz hizmette ise farklılığımızın sebebi şudur; bizler her düğün ve özel etkinliğe farklılık yaratarak hazırlanırız. Misafirlerimizin en mutlu günlerinin en özel şekilde hafızalarında yer etmesi için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bizim için her düğün veya özel etkinlik ayrı bir hikayedir. Ramona’yı farklı kılan da işte budur.

Ramona düğün ve davet organizasyonlarında kısa sürede ciddi bir tecrübeye sahip oldu. Kısa sürede bu
tecrübeye nasıl ulaştınız?

Her düğün veya etkinliğe özel bir hazırlık yaparız ve misafirlerimizin en özel günlerinde bizi tercih etmelerinden dolayı onlara teşekkürlerimizi bu şekilde sunacağımıza inanırız. Disiplinli, özverili ve her şeyden önemlisi işinizi severek yapmanızın sonucunda hangi işi yaparsanız yapın zaten çok hızlı bir şekilde tecrübe sahibi olursunuz. Kısacası edindiğimiz tecrübeye işimize beslediğimiz tutku ile ulaştık.

 

İskenderun Düğün Davet Etkinlik RamonaÇeyrek asırlık tecrübesi ile İskenderun’a böyle bir kazanım sağlayan Ramona ve yöneticilerine bizler de İskenderun Blog adına  teşekkür ediyoruz.

hakkında admin

Başka Neler Var

Adile Naşit

Adile Naşit, bizim jenerasyon tabiri ile Adile Teyzemiz… “Uykudan Önce” onun okuduğu masalları onun nasihatlarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir