GİT

Her şeyini al git!
Benliğini benliğimden kopar, anıları heybene doldur ve ardına bakmadan git! Kime gidersen nereye gidersen git! Ben kalırım olduğum yerde. Ne beddua okurum, nede canını yakacak bir şey yaparım. Yeter ki her şeyini al ve git…Sevinçlerimi de al yolluk edersin, bensiz gideceğin yerlerde onun hatırası dersin, yakınımda olma acı verirsin, uzaklaş benden bunu yaparak iyilik edersin!

Her şeyini al git; hiç görmediğim sadakatini vefanı da unutma sakın, onları da al ve onları gözünden bile sakın! Her şeyini al git!
Bensizliği kaldıracak kadar güçlüysen; beni bana ver de öyle git! Sevgin eksik olsun. Yalancı baharını al git, yaralandığında çalma kapımı çünkü kapadım ben sana, hem kapılarımı hem kulaklarımı!
Her şeyini al git! Benden sakladığın sevgini ve lütfen halı altına süpürdüğün pisliklerini unutma sakın! Ha birde hani yaralanır da yaralarını sarmaya gelmek istersen gelme; köprüleri yak da öyle git ve artık dönmemek üzere git çünkü sana verecek hiçbir şeyim kalmadı ne mutluluk, ne sevgi nede sadakat… Sen demiştin ya, bu sevgiyi hak etmiyorum diye; Evet sen hak etmediklerini al da git, yeter ki git .

hakkında Abdul Aziz Tuncer

İskenderun Teknik Üniversitesi - Basın Ve Yayın

Başka Neler Var

Adile Naşit

Adile Naşit, bizim jenerasyon tabiri ile Adile Teyzemiz… “Uykudan Önce” onun okuduğu masalları onun nasihatlarını …

2 Yorumlar

  1. Yazdığn düz yazıyı okuyunca daldım be kibarım allahına kurban senin selametle kalasın.😌

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir