ARİAD Eğitime Destek Bursları Sahiplerini Buldu

Arsuz ve İskenderun bölgesindeki en aktif sivil toplum kuruluşu olan ARİAD Arsuz İş Adamları Derneği, 4 Ağustos tarihinde “Eğitime Katkı Konseri” etkinliğinde Ariad üyeleri, sponsorlar ve eğitime katkı gönüllüleri tarafından elde edilen gelirden burs almaya hak kazanan 40 öğrencimizin hesaplarına ilk aylıklarının yatırıldığını bildirdi.

Bu konuda kendisine ulaştığımız Ariad Başkanı Adnan Ağır, başta Ariad yönetim kurulu üyelerine, Ariad üyelerine, sponsorlara ve bu etkinlikte kendisini yalnız bırakmayan, katkılarını esirgemeyen tüm eğitim gönüllülerine teşekkür ettiğini bildirdi. Bursların her ay öğrencilerin hesaplarına yatırılması için bankayla protokol imzalandığını belirten Başkan Ağır, Ariad ailesi olarak eğitime katkılarının her zaman devam edeceğininde altını çizdi.

Son zamanlarda ihtiyacını duyduğumuz böyle güzel haberlere ve bölgemize katkı sağlayan etkinliklere önderlik ettiği için bizde Ariad ailesine ve sorumluluklarını büyük bir tititzlikle yerine getiren Ariad Başkanı Adnan Ağır‘a teşekkür ediyoruz.

hakkında admin

Başka Neler Var

İskenderun Düğün Davet Etkinlik Ramona

İSKENDERUN’DA DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Baharın yaklaşmasıyla birlikte evliliğe adım atacak çiftlerin düğün, nişan ve özel günlerini dostlarıyla kutlayacakları mekan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir